nejrozšířenější podnikový informační systém pro střední firmy

HELIOS iNuvio je nejmladším nástupcem informačního systému HELIOS Orange, který byl možná vaším starým známým. Ale jelikož už je Orange dávno v softwarovém nebi, většina středních firem už teď sviští vstříc budoucnosti na vlně HELIOS iNuvio. Ten je sice mladší než Orange, ale o to promakanější. Ne nadarmo se stal nejrozšířenějším informačním systémem v SME odvětví. Zrychlete svou každodenní rutinu a užívejte si celou řadu novinek a vylepšení. Upgradujte na systém HELIOS iNuvio.

HELIOS iNuvio vám poskytne inovativní přístup k důležitým datům

Střední podniky často bojují s růstem, na který nejsou připravené. A co se stane, když nejste nachystaní? Přijde krize, se kterou pak také bojujete. Ale co když vám řekneme, že to jde i bez boje? Informační systém HELIOS iNuvio je připravený na veškeré strasti i slasti SME (small-to-medium-enterprise) neboli segmentu malých a středních podniků.

Proč do své firmy implementovat HELIOS iNuvio?

Informační systém HELIOS iNuvio bude vaší pravou rukou v oblastech:

  • Ekonomiky a řízení financí

Svěřte účetnictví, fakturaci, DPH i leasing systému HELIOS iNuvio a uvolněte ruce svým účetním, aby se mohli věnovat důležitějším věcem.

  • HR managementu

Jak ve střední firmě udržet zaměstnanecký růst na uzdě? Jednoduše. S ERP iNuvio. Docházku, mzdy, školení i výběrové řízení budete mít pod palcem na pár kliknutí.

  • Obchodu a marketingu

Pro správné fungování obchodu a marketingu středních firem je zásadní analýza konkurence. Využijte moderní CRM, který vám poskytne správné informace ve správný čas.

  • Projektového řízení

Perfektní organizace je základním stavebním kamenem úspěšného podniku. V dnešní době navíc nepostradatelným standardem, který za vás vyřeší řízení mnoha oblastí.

  • Skladu

Ušetřete čas vynaložený na sledování skladového stavu. Definujte si strukturu, organizaci a snižte chybovost expedice.

  • Výroby

Každodenní dřinu přenechte jiným a získejte perfektní přehled o své výrobě téměř bez práce. HELIOS iNuvio vám spolehlivě pomůže s evidencí výrobní dokumentace i s plánováním kapacit.

  • Dopravy a přepravy

Kontrola údržby vozidel, silniční daň, plánování cest. To vše jsou úkony, na které už nebudete muset myslet. Informační systém je vyřeší za vás – jak pro pozemní, tak i leteckou a námořní dopravu.

  • Controllingu

Dohlídávání efektivity výrobních procesů nemusí být nutné zlo. Může to být jednoduchá záležitost, která vaší firmě pomůže vyrůst

Proč do toho jít s NVSP?

Jsme váš vývojový partner na cestě za vylepšením vaší firmy

Provedeme vás upgradem tak, abyste se mrknutím oka ocitli na procesech z budoucnosti.

Rozumíme HELIOSU a ohneme ho pro vás

Naši zkušení programátoři vám řešení upraví tak, aby se vám s ním co nejlépe pracovalo.

Neděláme to poprvé

Bitvu za efektivnější a modernější chod firmy jsme vyhráli s více než 150 klienty.

Češi Čechům

Jsme Češi jako poleno, jak se říká. A záleží nám na tom, abychom tu byli pro český trh.

Co si nadrobíme, to si sníme

V překladu to znamená, že upgradem to nekončí. Budeme vám stát po boku i nadále.