moderní ERP rozhraní pro střední a velké firmy

Někteří z vás už možná název HELIOS Nephrite znají. Jiní možná znají spíše jeho předchůdce – systém HELIOS Green, který už se ale pomalu odebírá do technologických lovišť. Nephrite je informační systém z velké HELIOS rodiny, který teleportuje střední a velké společnosti do procesů z budoucnosti.

Ačkoliv je platforma Nephrite zelená, dokáže se namaskovat dle vašich firemních požadavků, aby se vám dobře strategicky rozhodovalo. Systém HELIOS Nephrite vám pomůže s procesy ve všech oborech, avšak u nás na severu bojujeme primárně za výrobní odvětví. Známe veškerá specifika vašeho oboru, a proto jsme těmi správnými partnery pro upgrade na level budoucnost.

HELIOS Nephrite vám pomůže stát se lídrem, kterého vaše firma potřebuje

Chcete být majiteli, nebo spíš vůdci, které budou zaměstnanci následovat? To půjde horko těžko, když budete zavalení operativou, kterou za vás může dělat někdo jiný. A nemusí to být člověk. Může to být systém. Poznejte výhody nejprodávanějšího enterprise řešení.
 

Nephrite

Proč do své firmy implementovat HELIOS Nephrite?

Informační systém HELIOS Nephrite za vás vyřeší:

  • Ekonomiku a finance

Pořádek v ekonomice dělá pořádek v celé firmě. Jak byste mohli rozhodovat o její budoucnosti, pokud by u vás vládl ekonomický chaos? HELIOS Nephrite vám zajistí snadný a bezpečný přístup ke všem klíčovým informacím.

  • Obchod a marketing

Obchod i marketing jsou stále se měnící obory, které vyžadují ucelená data odpovídající reálným potřebám zákazníků. Pracujte s nimi tak, abyste mohli pružně reagovat na změny trhu, a drželi tak krok s konkurencí.

  • Lidské zdroje

Správný manažer ví o svých podřízených vše od A do Z. Usnadněte si práci díky přehledným kartám zaměstnanců, do kterých propíšete jejich hodnocení, vzdělávání i personální controlling vedoucí k jejich i vaší spokojenosti.

  • Výrobu

Jako majitelé výrobních podniků určitě víte, že právě výroba je tím, co může firmu posouvat, anebo naopak brzdit. Abyste mohli řádně plánovat, potřebujete mít přesné, rychlé a efektivní informace o stavu výroby a plánovaných i realizovaných zakázkách.

  • Logistiku a sklady

Evidence skladových zásob je pravou rukou výroby. Pokud funguje, šlape i výroba. Proto byste měli mít přehled o stavu a pohybu skladových zásob, výrobních číslech i jakosti. Zkrátka každý gram či kus materiálu hraje roli. Víte, jak na tom váš sklad je?

  • Provozní a podpůrnou agendu

Provozní procesy jsou v každé firmě jiné a velmi často specifické. Aby vše šlapalo jako po drátkách, je dobré podpořit je informačním systémem. HELIOS Nephrite vám umožní jít napříč různými moduly tohoto komplexního ERP.

HELIOS Mobile jako záblesk procesů budoucnosti

Jste vy nebo vaši zaměstnanci často na cestách či v terénu? V tom případě určitě oceníte, že si svůj informační systém budete moct otevřít pohodlně kdykoliv bez ohledu na to, jestli jste zrovna u zákazníka, doma nebo na cestě. Aplikace HELIOS Mobile vám přesně tento komfort nabízí. Manipulaci s ním zvládne každý – manažer, obchodník i servisní pracovník.
 

Proč do toho jít s NVSP?

Jsme váš vývojový partner na cestě za vylepšením vaší firmy

Provedeme vás upgradem tak, abyste se mrknutím oka ocitli na procesech z budoucnosti.

Rozumíme HELIOSU a ohneme ho pro vás

Naši zkušení programátoři vám řešení upraví tak, aby se vám s ním co nejlépe pracovalo.

Neděláme to poprvé

Bitvu za efektivnější a modernější chod firmy jsme vyhráli s více než 152 klienty.

Češi Čechům

Jsme Češi jako poleno, jak se říká. A záleží nám na tom, abychom tu byli pro český trh.

Co si nadrobíme, to si sníme

V překladu to znamená, že upgradem to nekončí. Budeme vám stát po boku i nadále.