S radostí oznamujeme, že jsme i pro tento rok obhájili ocenění GOLD partner od společnosti Asseco Solutions a.s. za oba naše týmy HELIOS iNuvio i HELIOS Nephrite. Toto ocenění je pro nás důkazem naší dlouhodobé spolupráce se společností Asseco a našimi zákazníky a zejména potvrzením naší odbornosti v oblasti implementace, vývoje a podpory produktů HELIOS.

Ocenění GOLD partner je pro nás důležitým milníkem a potvrzením naší schopnosti poskytovat vysokou úroveň služeb spojených s produkty HELIOS iNuvio a HELIOS Nephrite. Toto ocenění nám zároveň poskytuje možnost užší spolupráce se společností Asseco Solutions, díky které můžeme ještě efektivněji a kvalitněji plnit požadavky a přání našich zákazníků.

Současně k oběma systémům HELIOS poskytujeme a vyvíjíme nadstavbovou mobilní aplikaci Manta jako podporu bezpapírového řešení výroby.

Toto ocenění je pro nás motivací k dalšímu růstu a rozvoji naší spolupráce, a těšíme se na budoucí úspěchy, kterých společně dosáhneme. Děkujeme všem zaměstnancům za skvělou práci a zejména našim zákazníkům za jejich důvěru a podporu. Těšíme se na další rok vzájemné spolupráce.