V této nelehké době, která nepřeje osobnímu styku, nechceme přerušit kontinuitu našich služeb. Nabízíme vám tedy možnost online konzultací případně školení dle Vašeho požadavku (to i včetně školení základů ovládání nového produktu iNUVIO). Konzultace můžete domluvit přímo s konzultanty, se kterými jste zvyklí komunikovat, nebo můžete kontaktovat telefonickou HOT-LINE, která samozřejmě zůstává funkční.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, nebo požadavky, jsem Vám k dispozici na emailu hrstka.milan@nvsp.cz, nebo telefonu 720 061 101.

Z technického vybavení k online konzultaci potřebujete pouze počítač připojený do internetu, mikrofon, reproduktory nebo sluchátka. Z hlediska programového vybavení doporučujeme použít aplikaci MS Teams s vytvořeným účtem Microsoft. Aplikace nám umožní vytvořit společný tým pro komunikaci s Vámi. Můžeme sdílet svoje plochy, v případě potřeby můžou konzultanti převzít ovládání vašeho počítače nebo naopak vy můžete ovládat počítač konzultanta. Samozřejmě školení se může zúčastnit více zaměstnanců Vaší firmy z různých míst.