Výroba ve vašich rukou? Spíš v rukou Nephritu

Nejenže systém HELIOS Nephrite zcela automatizuje náročné výrobní procesy. On také mění způsob, jakým nahlížíte na své skladové zásoby. A to díky vestavěným nástrojům s prvky strojového učení, kterými jsou Business Intelligence a inteligentní automatizace. Na úpravu plánování výroby v důsledku změny sortimentu už nemusíte myslet. Systém HELIOS Nephrite vše pohlídá za vás a průběžně výrobní data upraví, aby odpovídala aktuálním potřebám a kapacitám vaší společnosti. 

Real-time řízení skladové logistiky

Monitoring skladu na základě manuálních inventur či obchůzek už je dávnou minulostí. Systém HELIOS Nephrite každou skladovou operaci zaznamenává a optimalizuje v reálném čase. Vytváří a kontroluje skladové doklady, provádí inventury a zajišťuje expedici zboží. A co je nejlepší? Na rozdíl od lidí to dělá s minimální chybovostí a maximální efektivitou. 

Automatizovaný sklad už je hudbou přítomnosti

Velkým pomocníkem v řízení skladu je podpora regálových zakladačů systému Kardex, která se díky inovaci v systému HELIOS Nephrite dostává i do vaší firmy. Skladníkům hezky česky naservíruje intuitivní instrukce o procesu skladové logistiky. Ovšem ne jen tak ledajak. Ale pomocí grafického znázornění, které vede k rychlejším a efektivnějším operacím.
 

Pro zaneprázdněné majitele: Nephrite novinky v kostce

  • Nástroj Výroba umí vypočítat a sledovat výrobní náklady, evidovat výrobní kroky a plánovat produkci na základě materiálových i kapacitních požadavků. Dodá vám informace o dodacích lhůtách a cenách, zmapuje rozpracovanost i nákladovost výrobků.
  • Systém HELIOS Nephrite nyní můžete propojit s řešením HELIOS WMS, které koordinuje skladové operace a řídí sklad v online režimu. Položky kontroluje snímáním čárových nebo 2D kódů.
  • Kardex je skladový systém propojitelný s informačním systémem HELIOS Nephrite. Zajišťuje zefektivnění skladové logistiky, automatizuje vychystávání zboží a šetří skladovou plochu.
Jak vidíte, i systémy HELIOS se stále vyvíjí, aby udržovaly krok s dobou. Tak proč by vaše firma měla být pozadu. A přesně od toho jsme tu my – vaši průvodci světem upgradu. Nejen, že vám pomůžeme dostat vaši firmu z doby papírové do doby digitální. Jsme tu pro vás i nadále, abychom vás provázeli veškerými systémovými inovacemi, které vaši firmu mohou posunout kupředu, a to přímo raketovým tempem.